Каталог товарів
0
0

GPS-трекери та здоров'я водіїв: чи є шкода?

GPS-трекери та здоров'я водіїв: чи є шкода?

Після встановлення обладнання для GPS-моніторингу міського транспорту в м. Львів, водії почали масово скаржитися на погіршення самопочуття. Багато з них заявляли про різке підвищення тиску, постійні головні болі та інші нездужання. Подібні заяви викликали серйозне занепокоєння та запитання щодо можливого негативного впливу трекерів на організм людини.

Чи справді GPS-трекери небезпечні для здоров'я?

Щоб розібратися в цій ситуації та отримати кваліфіковану відповідь, ми звернулися до думки фахівців. Як насправді виглядає ситуація, чи є реальна шкода від GPS-трекерів або це лише самонавіювання? На ці питання докладно дадуть відповідь експерти санстанції.

GPS трекери, шкода здоров'ю, водії, електромагнітне випромінювання, санстанція

2017-02-27 00:00:00
0
247
Коментарі